Dezső Ilona Anna: Asszonyok II. (4/4)

Vissza az eredeti cikkhez

oldalak: 2  1   |  előző »
Eliza Beth
#16. 2012. március 4. 17:08
No, elolvastam, egybe, végre ideértem. Kicsit féltem, nehogy más vége legyen, nehogy a szülők valamiért visszaadják a férfinak....

Asszonyok I is van? Vagy mitől II?
dezsoili
#15. 2012. február 25. 15:31
Kedves Zsuzsa! Nagyon szépen köszönöm. Párszor átolvastam, mégis elnéztem. Jó lenne, ha mindig leírnátok a hibákat. Csakis így lehet fejlődni. Kérlek tedd meg máskor is. Azonnal utánanézek és kijavítom. Az utolsó mondat valóban sok, azt már kihúztam. Mindig a nyersanyagot teszem fel úgy, ahogyan írom. A hozzászólásokkal csiszolódik. Puszi érte!
előzmény: Döme Zsuzsa hozzászólása, 2012. február 25. 11:23
dezsoili
#14. 2012. február 25. 15:28
Igen. Már ki is húztam az eredetiből. Sok a sok! Köszönöm.
előzmény: Fer-Kai hozzászólása, 2012. február 23. 19:39
Döme Zsuzsa
#13. 2012. február 25. 11:23
Kedves Ili!

Sokan meríthetnének erőt az írásodból, ha eljutna hozzájuk.
Szeretettel gratulálok.

(Mondandóm kritikai éle mindösze néhány könnyen javítható apróság:
- az utolsó mondatot egy az egyben el lehetne hagyni;
- elírások: - tisztséggel helyett: tisztességgel; visszakapna " : visszakapni.

Köszönöm.
Fer-Kai
#12. 2012. február 23. 19:39
A tanulságok direkt kimondása ellen immár hagyományosan tiltakozni szoktam.
Itt is úgy érzem, ez a nagyon szépen megírt történet önmagáért beszél, s tovább él bennünk - a "sorompószerű" zárómondat nélkül még inkább, még szabadabban.
janos
#11. 2012. február 23. 15:44
Nagy szeretettel, csodálattal, töltött el írásod.
Ami az egymásra találást illeti, elég rossz tapasztalataim vannak. A 12 év hivatásos nevelő szülói tevékenységem alalatt rengeteg szomorú dolgot láttam. Fontos, hogy a családok együtt élyenek, egymásra találjanak, de ahonnan kényszerrel voltak elvéve a gyerekek ott soha nem javul a hejzet.
Ruder - Jana
#10. 2012. február 23. 06:38
Köszönöm, hogy olvashattam. Igazán remek prózával ajándékoztad meg az olvasókat...

Léleképítő ereje van.
dezsoili
#9. 2012. február 22. 22:48
Igen, jó lenne, ha minden család egymásra találhatna. Köszönöm.
előzmény: Juhász Kató hozzászólása, 2012. február 22. 14:12
dezsoili
#8. 2012. február 22. 22:47
Kedves Mara! Köszönöm a figyelmedet.
előzmény: Mara hozzászólása, 2012. február 22. 11:48
dezsoili
#7. 2012. február 22. 22:47
A hibát én követtem el. Az első részt két felé bontottam, remélem sikerül azt is egyszer megjelentetni majd könyv formájában. Ezek a történetek nem függnek össze, a kapocs a szereplők rokoni kapcsolata egymással. Mai családi történetek álcázásával próbálok néhány komoly problémát boncolgatni. Mennyire fog sikerülni? Még nem tudom, de ez lenne a szándékom. Lányokról, asszonyokról írok. Különböző élethelyzetek, különböző társadalmi osztályokban. Köszönöm, hogy olvasol.
előzmény: Eliza Beth hozzászólása, 2012. február 22. 11:16
oldalak: 2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek