Döme Zsuzsa: A FORRADALOM EMLÉKFÁI (Részlet)

Vissza az eredeti cikkhez

oldalak: 2  1   |  előző »
Mara
#11. 2012. október 26. 12:32
Gratulálok drága Zsuzsa,
Szeretettel: Mara
Csilla
#10. 2012. október 23. 20:58
A szívekből nem lehet kitörölni a dicsőséges forradalom emlékét.
Köszönöm, hogy írásodon keresztül megismerhettem Bánó István emlékművét.
Answer
#9. 2012. október 23. 20:11
Most sem írhatok mást!
Döme Zsuzsa
#8. 2011. március 10. 21:00
Köszönöm.
előzmény: Answer hozzászólása, 2011. március 7. 20:35
Answer
#7. 2011. március 7. 20:35
Ez a párbeszéddel teletűzdelt írás egy szinpadi műhöz hasonló. Tökéletesen adja vissza az akkori hangulatot, egyszerre a félelmet és a szolidaritást, valamint a megemlékezés belülről jövő kényszerét.
Kiváló írás!
Gratulálok!
Balage
#6. 2010. november 17. 16:44
Szia!

Nagyon jó írás. Még mielőtt ki lett téve az oldalra, a szerkesztői oldalon olvastam. Hihetetlen, hogy miként próbál az ember megemlékezni bizonyos dolgokra. Stílusod pedig nagyon bejött, ahogy mindezt visszaadtad ;o)
Grat & Köszi!
Döme Zsuzsa
#5. 2010. november 16. 19:56
A Vas Népében Kozma Gábor újságíró hívta fel a forradalom emlékfáira a figyelmet.
előzmény: alinka hozzászólása, 2010. november 16. 13:49
alinka
#4. 2010. november 16. 13:49
Fantasztikus, nem is tudtam róla. Megjelent már ez az írás a Vas Népében? Kellene már kicsit többet tudnunk legalább azokról a helyekről ahol gyakrabban megfordulunk. Emlékszem az unokahúga, Bánó Zsuzsa - a Megyei Könyvtárban dolgozott sok, sok éven át, haláláig - sok szépet és jót mesélt a családról, és nem véletlenül volt olyan szép és gazdag az arborétum. Hatalmas kaktuszgyűjteményük is volt. Ha az arborétumban járok mindig gondolok ezekre a dolgokra, de ezt a történetet nem ismertem. Jó, tudom, ha elolvastam volna a könyvet rendesen, de soha nem késő. Köszönöm.
Döme Zsuzsa
#3. 2010. október 26. 14:40
Egyenesen, aztán jobbra; a portán biztosan tudnak segíteni. Segítség nélkül tényleg nehéz odatalálni - én véletlenül vettem észre, s csak ezután kezdtem el kutatgatni, anyagot gyűjteni hozzá.
Eliza Beth
#2. 2010. október 23. 10:37
No, ezt én sem tudtam! Azt is meg tudod mondani, melyik részén keressem, ha kimegyek az arborétumba?
oldalak: 2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek