push, pressing, drucken, pressen, naciska, docisk, voie

Vissza az eredeti cikkhez

oldalak: 2  1   |  előző »
andor
#15. 2013. november 4. 19:15
Kedves Csillla!
Most gonosz folytatását tudom ajánlani, a gombnak Tudok én rossz is lenni! Néha!
Sok-sok szeretettel Andy
előzmény: Csilla hozzászólása, 2013. november 3. 18:56
andor
#14. 2013. november 4. 19:02
Kedves Fer-Kai!
"Erre mindenki maga-maga teheti alkalmassá magát - abszolút új programot írva hozzá." - melyhez nélkülözhetetlen az olyan segítő, mint Fer-Kai!
Szeretettel Andy
előzmény: Fer-Kai hozzászólása, 2013. október 30. 17:23
andor
#13. 2013. november 4. 18:47
Kedves Arany!
Nagy örömömre szolgált, hogy belátogattál hozzám, és megérintettek gondolataim!
Kiváncsivá tettél, mi a következménye a te gombnyomásodnak! Ezért beléptem a facebookba, de eddig nem találtam rá az oldaladra. Talán nem keltem elég korán?
Szeretettel Andy
előzmény: Arany hozzászólása, 2013. október 30. 16:04
andor
#12. 2013. november 4. 18:30
Kedves Barátom!
Jól vagyok, és munkával bőségesen ellátva!
Ez utóbbi miatt, most ritkábban jelentkezem. Nem csak a humor gombot kell megtalálni, megnyomni, hanem a komolyabb gondolatokét is! Így szépít a változatosság! Örülök, hogy örömöt leltél az olvasásban! Szeretettel ölellek
Andy
előzmény: Answer hozzászólása, 2013. október 30. 12:39
andor
#11. 2013. november 4. 18:21
Kedves Évi!
Már régen készültem egy hosszabb levéllel hozzád, de megelőztél! Tegnap beléptem a facebookba, és ott már írásodban készen találtam, minden esedékes gondolatunkat!
Azért jövök még! (ez nem fenyegetés! :))) )
Szeretettel Andy
előzmény: siktár éva hozzászólása, 2013. október 30. 10:32
andor
#10. 2013. november 4. 18:12
Drága Mara!
Nagyon jó érzés, ha tudja az ember, hogy várnak, számítanak rá. Már csak azért is, mert olyan szépen tvábbgondoltad, kifejtetted a "gombok" üzenetét!
Nagy szeretettel Andy
előzmény: Mara hozzászólása, 2013. október 30. 08:38
Csilla
#9. 2013. november 3. 18:56
Kedves Andy!

A címet olvasva nem tudtam, mire számítsak. Azt gondoltam, megint valami tréfát űzött veled a számítógép, vagy a modern technika valamelyik csodavívmánya.
De nem, hanem az áldott jó szíved nyugtalanító hiányérzetét osztottad meg velünk.

Bárcsak mindenki olvasná és megértené! Talán nem is lenne annyi "gombolt szálka" :)

Szeretettel ölellek:

Csilla
andor
#8. 2013. október 31. 01:26
Kedves, szeretett Barátom, kedves Eliza Beth!

Most készülök épen egy hagyományos szerepű, de szép, látványos, ékkövekkel díszített - nem nyomó gombhoz - (előszavadhoz) egy pillanatról-pillanatra változó hosszúságú kabátot,
(3. irományomat) hozzábiggyeszten!.Igérem, utána foglalkozok kéréseddel! Egy kicsit.
Pusszantalak Andy
előzmény: Eliza Beth hozzászólása, 2013. október 30. 07:18
Fer-Kai
#7. 2013. október 30. 17:23
Egy másik - nem e világból való, de világot átszövő - láthatatlan "hálózathoz" kell csatlakozni.
Erre mindenki maga-maga teheti alkalmassá magát - abszolút új programot írva hozzá.
(Gombnyomásra sajnos - szerencsére - nem megy.)
Arany
#6. 2013. október 30. 16:04
Kedves Andor!

Igazad van, miden napi tevékenységünk a gombnyomás. Olyannyira, hogy egy gombnyomással megosztottam gondolataid, a facebook oldalamon, mert nagyon tetszett!

Üdvözlettel:

Arany
oldalak: 2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek