Szerkesztő kerestetik

Vissza az eredeti cikkhez

« következő  |  oldalak: 4  3  2  1   |  előző »
Balage
#11. 2013. június 25. 06:58
Jelenleg Eliza rengeteget segít. A mai megjelenések egy része is hozzá köthető, de egyéb megkeresések még nem érkeztek...
A vizsgáim sikeresek voltak. Nem akartam többet hiányozni a szükségesnél az esetleges pótvizsgák miatt ;o)
előzmény: zsuzsahorváth hozzászólása, 2013. június 22. 17:30
Juhász Kató
#10. 2013. június 23. 19:02
Kiegészítésként még annyit, hogy csak megköszönni lehet azt az áldozatot, amit Te és társaid eddig is hoztatok az oldal térítés nélküli szerkesztésével.
Kívánom, hogy pályád során jó hasznát vedd az itt szerzett tapasztalatoknak, s remélem, sikerül mielőbb hozzáértő segítséget találni.
Döntésed emberileg teljes mértékben érthető, és helyes.
előzmény: Juhász Kató hozzászólása, 2013. június 21. 20:16
zsuzsahorváth
#9. 2013. június 22. 17:30
Drága Balázs!
Oly szívesen segítenék Neked,ha lenne időm és tehetségem.De ezek híján csak drukkolok,hogy mielőbb találj Melinda és Eliza mellé olyan lelkes és hozzáértő segítőt -- mindnyájunk érdekében -- aki átvenné terheid egy részét.
Hiszen az is fontos,hogy a pároddal (jövőddel) eleget törődj.
Remélem a júniusi vizsgáid sikeresen zárultak.
janos
#8. 2013. június 22. 14:19
Kedves Balage!
Nem ajánlok senkit, de azért ismerjétek el, hogy magyar irodalomból, én vagyok a legjobb. Viszont aki az én elmémben ott motoszkál, és teljes bizalommal, írom ezt, ELIZA BETH, és ANSWER. A kitartásuk, megbízhatóságuk, őszinteségük, és kommunikáció készségük az átlagon felüli. Így érzem én. Semmi esetre sem szeretnék másokat leértékelni, és igazi székely, becsülettel, valamint szeretettel, kérlek titeket ne haragudjatok , rám, akiket nem soroltam fel. Puszi minden kedves szerkesztőnek.
Answer
#7. 2013. június 22. 10:20
Balázskám!
Maximálisan megértelek.
Tudom, és érzem is, sok a feladat a Tollalon.
Nehéz helytállni, odatenni magad a munkahelyen, és mint főszerkesztő is, hiszen valóban látszik, sokan lettünk (szerencsére).
És az "adta" szerzője csak küldi az írásait, küldi, aztán várja hogy mielőbb megjelenjenek.
(Hogy én ezt honnan veszem?)
Kivánom, mielőbb megoldás szülessen, találd meg a segítő jobbkezet, mert ez mindannyiunk, de elsősorban a Te érdeked.
Szép hétvégét mindannyiunknak!
Juhász Kató
#6. 2013. június 21. 20:16
Kár, hogy nem ér az ajánlás.
Örömmel olvasom, hogy "Angyalkisasszony"
sem zárkózik el a szerkesztői tevékenységtől. Ő már
bizonyította, hogy alkalmas erre
a sokrétű ismereteket igénylő, bonyolult munkára.
előzmény: Balage hozzászólása, 2013. június 21. 20:09
Balage
#5. 2013. június 21. 20:10
Úgy tudom, angyalkisasszony jelenleg is ezer felé szakad. De természetesen beszélhetünk róla. ;o)
Majd hétvégén rád csörgök...
előzmény: Eliza Beth hozzászólása, 2013. június 21. 19:50
Balage
#4. 2013. június 21. 20:09
Szia!

Ne aggódj az írások hossza miatt. Szeretek olvasni tőled ;o)
Ajánlani nem ér, bár igaz, hogy Csilla valóban ügyes és megbízható. ;o)
előzmény: Juhász Kató hozzászólása, 2013. június 21. 17:25
Eliza Beth
#3. 2013. június 21. 19:50
"Angyalkisasszony" ahol tud, segít. Kell jelentkeznem? :-)
Juhász Kató
#2. 2013. június 21. 17:25
Kedves Balage!
Sokszor gondolok arra, hogy túl sok lehet neked ez az olvasnivaló egyéb kötelezettségeid és családod mellett, s utóbbi időben már lelkiismeret furdalásom van egy-egy hosszabb írás feltöltésekor.
Ajánlani lehet segítséget? Természetesen, csak ha vállalja.
Csillából kiváló szerkesztő lenne.
« következő  |  oldalak: 4  3  2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek