Szerkesztő kerestetik

Vissza az eredeti cikkhez

« következő  |  oldalak: 4  3  2  1   |  előző »
Hunter
#21. 2013. július 5. 08:28
Üdv Balage!
Átlagon aluli helyesírásomat is tekintve alkalmatlan vagyok a feladatra és néha arra sincs időm,. hogy írjak. Sajnos ebbe a nemes feladatba nem tudok besegíteni, de biztosan van sok fiatal farkas, aki szívesen rázza a csengettyűt! Amennyiben valami szervezési gubanc van, bátran szólj, mert abban jó vagyok!
Eliza Beth
#20. 2013. július 4. 11:57
Csillának tartunk számítógépes továbbképzést :-)))
előzmény: Balage hozzászólása, 2013. július 3. 23:25
Balage
#19. 2013. július 3. 23:31
Kedves Mindenki!

Kérlek titeket, ha tudtok, segítsetek megosztani a tollalon található, számotokra értékes írásokat/publicisztikákat másokkal is. Használjátok bátran a cikkek alatti megosztó gombokat. Nektek egy kattintást, nekünk fejlődést, és a későbbiekben akár anyagi hasznot is jelenthet ez...
Balage
#18. 2013. július 3. 23:25
Kedves Csilla!

Nem véletlen, hogy a szerzőtársak rád gondoltak. Hónapokkal ezelőtt én is felkértelek, hogy légy a szerkesztőnk zseniális helyesírásod és remek stílusod miatt. A többiek nem tudják, de mi ezt már bőven kiveséztük.
Szóval imádlak, és az indokod teljesen érthető.
előzmény: Csilla hozzászólása, 2013. június 26. 19:56
Balage
#17. 2013. július 3. 23:19
Köszönöm! Sajnos az alatt a három hét alatt, míg nem voltam, a harmada lett az olvasottságunk. Alig több, mint napi 200 fő maradt meg a 6-700-ból. Viszont jó hír, hogy Eliza még inkább kisegít a napokban, így nem sokára én is egy kritikával térhetek majd vissza. Azaz, nem csak szerkesztőként, de íróként/kritikusként is debütálok majd több hónapos "hallgatás után" :P
előzmény: Szente Erika hozzászólása, 2013. június 25. 17:59
Balage
#16. 2013. július 3. 23:16
Szia!

Végül is egy jó kis cappucino mindig jól jön. Vigyázz, mert szavadon foglak ;o)
előzmény: andor hozzászólása, 2013. június 25. 10:22
Csilla
#15. 2013. június 26. 19:56
Mindenkinek, aki rám gondolt, szeretném megköszönni a megelőlegezett bizalmat.
A szívem azt súgja, hogy segítsek, mert segíteni jó, de attól tartok, hogy ehhez a feladathoz olyan magas szintű számítógépes tudás szükséges, amivel én nem rendelkezem.
Csalódást pedig semmiképp sem szeretnék okozni :)
Inkább maradok a Tollal.hu hűséges olvasója és 'hozzászólója' :-)))

Kedves Balázs!

Neked tiszta szívemből kívánom, hogy mielőbb legyen olyan önkéntes jelentkező, aki lelkesen és profi módon segíti majd a hobbi-munkádat, úgy, ahogyan Eliza is teszi.

Örömteli, egészségben eltöltött napokat kívánok minden kedves Szerkesztőnek, Szerzőnek és Olvasónak.
Szeretettel:
Csilla
Szente Erika
#14. 2013. június 25. 17:59
Kedves Balage!
Nagyon sokszor fáradtan érkezem haza, de a feltett írásokat elolvasom.Gratulálok a munkádhoz. Kívánom találd meg a segítő társatokat és továbbra is ilyen népszerű és kedvelt legyen ez az oldal. Csilla szerintem is jó szerkesztő lenne. Bízom benne, hogy vállalja.
Sok szerencsét a vizsgáidhoz.
Sok puszi minden kedves szerkesztőnek.
andor
#13. 2013. június 25. 10:22
Kedves Balázs!
Nekem időm van, de szerkesztéshez nem értek sajnos!. Szívesen segítenék, ha kell valaki, aki munka után kitakarítja a szerkesztőséget,, feketét főz, és elhozza postát!
Andy
Balage
#12. 2013. június 25. 07:04
Sajnos az itteni tapasztalataim nem vágnak egybe a munkámmal, így nem valószínű, hogy valaha is hasznát fogom venni az itteni tevékenységemnek, de ezt már korábban is tudtam. Nem is ezért szerkesztem az oldalt, hanem sokkal inkább szeretetből.
Viszont tény, egyedül hosszú távon nem fog menni, és Elizát nem szeretném abba a helyzetbe hozni, ha esetleg hosszabb távon kell majd távol lennem, egyedül vigye az oldalt. Emiatt kellene egy olyan csapat a szerkesztőséghez, akikben megbízom, hogy ne csak egy kézben legyen a Tollal. Nyílván a bizalomhoz és a betanuláshoz idő kell, emiatt tettem fel már most a fenti cikket...
előzmény: Juhász Kató hozzászólása, 2013. június 23. 19:02
« következő  |  oldalak: 4  3  2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek