Szerkesztő kerestetik

Vissza az eredeti cikkhez

oldalak: 4  3  2  1   |  előző »
siktár éva
#31. 2013. augusztus 13. 09:05
Köszönöm szépen, értem.
Évi
Eliza Beth
#30. 2013. augusztus 10. 10:29
Kedves Évi!

1/ Nem ismétlem meg a kifejezésedet :-) de azért vigyorogsz feléd, mert azt a képet tetted fel. Én meg azért nem cseréltem le, mert azt hittem, azt akarod látni. Ha gondolod, az eddigit kicserélem, a továbbiakhoz ugyanott kell feltölteni képet, ahol a saját fotódat feltöltötted. Vagyis a beíróablak alatt.
Nem a képet kell beilleszteni a szöveg elé, hanem alul a listába a gépedről betallózni. Ekkor még nem látod a szöveggel együtt, de felül kiírja, hogy sikeres képfeltöltés, és nálunk szerkesztőfelületen ott lesz a fotód.
Ha nem tesz a szerző képet, mi szoktunk keresni, de persze könnyebb nekünk, ha van mellékelve.
2/ Többet is beküldhetsz egyszerre. Egy szerzőtől naponta egy mű jelenhet meg, ha nagyon sokat tett fel, akkor néha naponta, de inkább kétnaponta időzítünk be egyet-egyet, hogy másnak is jusson hely. Naponta 8-10 mű jelenik meg, plusz a programajánlók.
3/ Igen tisztelt klubtársaidat sajnos még nem tudod külön menüpont alatt megnézni, mert még nincs szerzőlista (lehet, nem is lesz, nem tudom, nem én vagyok a tulaj).
Két lehetőséged van, ha valakire kíváncsi vagy, és nem csak a listát néznéd végig: 1. Bal oldalon beütöd a keresőbe a nevét, és akkor az ő profiljára visz. 2. Ha olvasol egy írást, és megtetszett, ránéznél a szerzőre, az aláírása a profiljára visz. Vagyis a szerzők művek alatti neve az átjáró.
Ha valami még nem tiszta, jelezd! :-)
előzmény: siktár éva hozzászólása, 2013. augusztus 10. 08:13
siktár éva
#29. 2013. augusztus 10. 08:13
Drága Eliza Beth!
Nekem van több kérdésem az oldallal kapcsolatosan, ugyanis most ismerkedem Veletek. Amit nem tudok és ha a fene fenét eszik sem tudtam még rájönni, ezért nagyon szépen kérem a segítségedet.
1./ Hogyan tudok képet feltölteni egy-egy "művecském" elé, mert mindig a hülye pofám vigyorog felém, csak azt tudom feltölteni.
2./ Hány "alkotásszerűség" küldhető be egyszerre és milyen időszakonként jelenik meg, vagyis minek a függvénye?
3./ Hol tekinthetem meg az igen tisztelt kedves "klubtársaimat"?

Egyelőre ennyi kérdésem van kedves Eliza Beth és elnézést a tudatlanságomért

Szeretettel: Évi
Eliza Beth
#28. 2013. augusztus 9. 22:45
Jelentem, megint én vagyok a "góré". Balázs jól megérdemelt pihenését tölti valahol a nettől távol. Pótjobbkezem, Heléna jelenleg tanulja a Tollalt, de már aktívan segít a szerkesztésben, szóval igyekszünk, hogy fennakadás nélkül menjen tovább az élet az oldalon.
Akinek valami gondja, problémája akad, kérem, felém jelezze, mert a szerkesztőségi emailhez nincs hozzáférésem. Tehát vagy ide írja be, vagy eliza @ eliza-beth.hu
:-)))
Eliza Beth
#27. 2013. július 6. 13:42
Góré hihihi....................
előzmény: Balage hozzászólása, 2013. július 6. 00:17
Balage
#26. 2013. július 6. 00:17
Kedves Tollalosok!
Tudnotok kell, jelenleg a mi Elizánk a góré. Az elmúlt napokban majdhogynem minden irodalmi írás megjelentetése az ő nevéhez fűződik. És valljuk be, szerintem nem sokan vettétek észre a kis helycserét...
Ezzel együtt kérlek titeket, támogassátok védőangyalunkat, és ha valami problémát észleltek, azt küldjétek meg a szerkesztoseg@tollal.hu-ra.
Jaj, és még egy fontos információ: tessék figyelni az alábbira:
tollal.hu/mu/eliza-beth:-vezercsel---meghivo

Szép napot/estét mindannyiótoknak!
Balázs
Balage
#25. 2013. július 6. 00:10
Szia Hunter!
Nagyon vigyázz, mert szavadon foglak! Speciel lenne egy neked való feladatom, ha vállalod. Július 27-én lesz egy nagyon kedves barátomnak a könyvbemutatója. Utána, ha benne vagy(tok), csinálhatnánk egy tollalos afterpartyt... Csak valakinek le kellene szerveznie ;o)
előzmény: Hunter hozzászólása, 2013. július 5. 08:28
Eliza Beth
#24. 2013. július 5. 17:00
A tartalommal elégedett voltam/vagyok! :-)
előzmény: Hunter hozzászólása, 2013. július 5. 16:42
Hunter
#23. 2013. július 5. 16:42
Köszönöm Beth! Kedves volt Tőled! Inkább a tartalomra igyekszem koncentrálni, a tördelés nem az én világom! :-)
Eliza Beth
#22. 2013. július 5. 10:37
Most javítottam végig A tiszt-edet, nem is volt átlagon aluli, inkább átlagos :-)
Csak összegyúrtad az egészet egyetlen tömör hasábbá. Na, ezt azért olvashatóbbá tettem :-)
előzmény: Hunter hozzászólása, 2013. július 5. 08:28
oldalak: 4  3  2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek