Egy pedofil farizeus nyöszörgései

Vissza az eredeti cikkhez

oldalak: 2  1   |  előző »
andor
#18. 2013. február 14. 23:46
Kedves Rézi!
Köszönöm a látogatásodat! Külön öröm, hogy nem csalódtál az írásomban, és te is vallod a "beszélgetés" fontosságát. Eddig nem találkoztam még a verseiddel, majd pótolom!
Szeretettel Andy
előzmény: Rézi hozzászólása, 2013. február 14. 18:31
Rézi
#17. 2013. február 14. 18:31
No amikor megláttam a címet,azt gondoltam ez is egy lesz a sok hasonló térden csúszó szavakból,ám pozitíven csalódtam....! Én sem járok már templomban,mint az egyik versemben írtam,én magam vagyok az Úr katedrálisa,szépítem lelkem ünnep és hétköznapokon.. Az Úrral s a fiával,no meg a Magyar szentekkel magányomban szoktam beészélni...Gratulálok,Béla-Rézi
andor
#16. 2013. február 14. 17:27
Kedves Mara!
Látogatásod mindig örömtüzeket gyújt bennem!
Mint a mostani is! Külön öröm, hogy ebben a kényes témában állásfoglalásunk megegyező!
Szeretettel Andy
előzmény: Mara hozzászólása, 2013. február 14. 10:13
andor
#15. 2013. február 14. 17:16
Kedves Balage!
Végtelenül örülök, hogy tetszett amit írtam! Köszönöm, hogy belátogattál hozzám!
Szeretettel Andy
előzmény: Balage hozzászólása, 2013. február 14. 07:25
Mara
#14. 2013. február 14. 10:13
Kedves Andor,

nagyon reális, és jól megírt írásodhoz gratulálok.
Minden egyes szavaddal, mondatoddal egyetértek. Én magam sem vagyok templomba járó, de nekem azt mondta fiatal egyetemista koromban egy igazi szív lélek pap: Nem baj, ha nem jársz a templomba, de beszélgess odahaza, amikor lefekszel az Istennel.
Szeretettel gratulálok írásodhoz:Mara
andor
#13. 2013. február 14. 08:55
Kedves Csilla!
Te egyenesen fantasztikus vagy! Ilyen novella hosszúságú hozzászólást írni! És ilyen átgondolt, sokrétű, profikat is megszégyenítő elemzéssel! Nem győzöm eléggé megköszönni neked!
Hogy régen találkoztunk, annak csak egy oka van, könyvemet készítettem elő kiadáshoz, és én lektoráltam, ami nagyon leköti az embert. Most kiadót keresek, ahol a legolcsobban tudom önerőből talpra állítani a kéziratomat, melynek előzetes címe: Humor receptre
Nagy-nagy szeretettel Andy
előzmény: Csilla hozzászólása, 2013. február 13. 18:12
andor
#12. 2013. február 14. 08:41
Kedves Fer-Kai!
Köszönöm bölcsességedet igazoló hozzászólásodat! Hatására kidobtam a cukrot!
Mától fogva édesítőszert használok! Azt szabad, ugye?
Szeretettel Andy
előzmény: Fer-Kai hozzászólása, 2013. február 13. 17:29
andor
#11. 2013. február 14. 08:35
Kedves Eliza Beth!
Nagy öröm számomra egyetértésed!
Szeretettel egy pedofil vagy szatir Andy.
Nem kívánt rész törlendő, az Andy marad!
előzmény: Eliza Beth hozzászólása, 2013. február 13. 12:29
andor
#10. 2013. február 14. 08:28
Drága Barátom!
Jól érzékeled a problémámat. Jellemző, hogy mikor ezeket a sorokat írtam, magam is éreztem, hogy lecsó lesz ebből. Igyekeztem olyan kondért választani, magas pereműt, hogy ne fröcsköljön senkire a főztöm! Elég az nekem, hogy aki belekostol, bólkintással jelzi, hogy izlet, vagy fanyalogva mondja, hogy ez túl keserű, savanyú, vagy elsózott. Nagyon köszönöm a bólintásodat! Szeretettel Andy
előzmény: Answer hozzászólása, 2013. február 13. 09:46
andor
#9. 2013. február 14. 08:02
Kedves Kató!
Nagy öröm, hogy te is egyetértesz velem a párbeszéd fontosságában, Ennek kisugárzása a szeretet, mely szerintem alapkőve minden vallásnak. Nem akarom megkérdőjelezni a lelkipásztori tevékenységet, hisz a mit írtam az egyedi eset, konkoly a búzában. Nem csak ezek az okai a hívők elvesztésének, de erről írni egy újabb novella kevés, ehhez könyv kell!
Köszönöm, hogy itt voltál! Szeretettel Andy
előzmény: Juhász Kató hozzászólása, 2013. február 13. 07:54
oldalak: 2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek