Tollal.hu-találkozó

Vissza az eredeti cikkhez

« következő  |  oldalak: 5  4  3  2  1   |  előző »
Balage
#12. 2012. november 15. 21:10
Na igen, az kimaradt, hogy mi is mindenképpen szombatot akarunk...
Balage
#11. 2012. november 15. 21:07
Persze, hogy jöhetnek.
Még az sem biztos, hogy idén lesz a buli, lehet, hogy jövőre. Akkor több a szabad hely...
előzmény: Eliza Beth hozzászólása, 2012. november 14. 13:17
Answer
#10. 2012. november 15. 20:47
Kedves Tollalosok!
Nagyszerű tudni, hogy ismét szervezés alatt a szerzők találkozója.
A tavalyi összejövetel remekül sikerült, mindenkit arra buzdítok, aki csak teheti, jöjjön el!
Tudom ez nem is olyan egyszerű...
Beleszól a távolság, a munkahely, egyéb elfoglaltság.
Elmondom, nagyszerű érzés azokkal személyesen találkozni, akik ennek a közösségnek a tagjai, és immár megismerhetjük közvetlenül egymást.
Oda lehet tenni egy arcot az alkotás mellé.
Én mindenképpen ott leszek!
Ölelek mindenkit: Answer
Eliza Beth
#9. 2012. november 15. 19:55
Épp most küldtem körlevelet azoknak, akiknek ismerem az e-mail címét. Megérezted?
Nekem is a szombat, mert hétköznap (gondolom többségünknek) munkanap, de gyakran a szombatra is igényt tartanak. De majd kihúzom magam a túlóra alól. Bár decemberben inkább ledolgozások lesznek... nem is olyan egyszerű, hm-hm....
előzmény: katuska hozzászólása, 2012. november 15. 19:50
katuska
#8. 2012. november 15. 19:50
...kis Tollasaim, én már annyira szeretnék megismerkedni Veletek! Most lobbizok a főnöknél, aki a férjem is egyben, ha szombati nap lenne, úgy mennénk mi is. A hétköznap sajnos Szegedről nem megoldható, nekünk a karácsony előtti időszak nagyon húzós...
Na, húzzunk bele :))
Eliza Beth
#7. 2012. november 15. 19:16
Utóirat utóiratának utóirata:
Egy pályázó biztosan jelen lesz :-))) de van még egy Tollalosunk is, talán eljön...
előzmény: Eliza Beth hozzászólása, 2012. november 14. 13:17
Eliza Beth
#6. 2012. november 15. 19:12
Pofátlanul áttettem ide a P.O.Boxba ezt a felhívást, hogy bármikor elérhető legyen, és azért írogatok bele, hogy más is belefusson, és készüljön, és válaszoljon, hogy igeeeeeeeeeeeeeeeeeen, van kedveeeeeeeeeeeeeeeem!
Eliza Beth
#5. 2012. november 14. 13:17
Utóirat:
Ha szerencsém lesz, addigra kész lesz a novellásom is....

Utóirat utóirata:
Ha megkérdem a pályázottakat, van-e kedvük eljönni Tollal-talira, azt lehet? És, ha kész a könyv, ott megkaphatnák a tiszteletpéldányukat... (Csak ötlet, de akár új tagokká is válhatnak, ki tudja? Meg, hogy eljönnének-e... )
előzmény: Balage hozzászólása, 2012. november 14. 08:49
Eliza Beth
#4. 2012. november 14. 13:15
Örülök neked. Rád is kíváncsi vagyok, szeretem az írásaidat. Téged is szeretni foglak? :-)))
Várom a többiek jelentkezését is.
Balázs, jó időben szólj, mert pl. nekem szabit kell intéznem, és így év végén már elég macerás, mert mindenkivel kivetetik a maradékot, és kevés a szabad időpont....
előzmény: harunalrasid hozzászólása, 2012. november 13. 21:35
Balage
#3. 2012. november 14. 08:49
És tényleg szervezzük már a talit...
Amint biztosan tudjuk, mikor merre, azonnal közzé tesszük ;o)
« következő  |  oldalak: 5  4  3  2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek