Titokzatos sámánvilág

Vissza az eredeti cikkhez

oldalak: 1 
ariadne
#9. 2012. február 26. 07:23
:) Köszi szépen!
puszi:ariadne
előzmény: Báró von Shenczky hozzászólása, 2012. február 25. 20:54
Báró von Shenczky
#8. 2012. február 25. 20:54
Érdekes. Örülök, hogy olvashattam. :)
ariadne
#7. 2012. február 25. 13:19
Gondolom a néphit tartja úgy, hogy átszámolják a szellemek a csontjait, mintegy bizonyságul annak, hogy ő a kiválasztott.
Ezt az írást nevezhetném akár olvasmánynaplónak is, saját kútfőből semmit nem tettem hozzá, az említett rész éppen idézőjelben van, de az én értelmezésemben, Keonka erősebb a gonosz (keleti) szellemeknél, (a jóságot szimbolizáló nyugati szellemektől kapott) hatalommal rendelkezik felettük, nem kér, hanem parancsol, nem hinném, hogy ebben a kultúrkörben az illemtan bármelyik része is kívánalom lenne :) Sőt, gondolatnak is bizarr egy illedelmesen kérő sámán :)
Köszi a figyelmet!
puszi:ariadne
előzmény: Eliza Beth hozzászólása, 2012. február 25. 13:07
Eliza Beth
#6. 2012. február 25. 13:07
Furcsa, hogy már a fogantatáskor van jel, úgymint felesleges csont, aztán, ha ellenáll, majd elfogadja sorsát, megszámolját, van-e felesleges csontja. Ez a kettő itt ellentmond egymásnak.

"Keonka megparancsolt valamit a szellemnek, követelt tőle valamit, és semmiféle ellenvetést nem volt hajlandó meghallgatni." -- Én naiv azt hittem, a szellem az erősebb, őt kérni illik, nem parancsolni neki...

Ettől függetlenül igazán érdekes volt. Jól összeszedett írás, szeretem a hasonló témákat.
dezsoili
#5. 2012. február 24. 19:11
Jó lett volna ezt olvasni, még mielőtt megírtam a magam sámános történetét. Gratulálok!
janos
#4. 2012. február 24. 12:17
Hát valóban vannak érdekességek csak hogy a baj ott kezdődik amikor az emberiség elveszíti bizalmát a valódi erkölcsös élet fölött elkezd kutatni. Most már csak önmagára számithat és magát akarattal nem csapja be. Igy hajlamos a csodákra az öngyogyitás erejébe hisz és ennek tudatában meg is gyógyul. Az agykontrollal, a meridiánok kopoktatásával, meditálással,és belső utazással visszanyeri totálisan az egészségét és ez müködik.Mert hiszünk benne.
Ez szerintem elfogathatóérv. Nem beszélve a Vonzás Törvényéről- ez is működik. Én kipróbáltam állítom, hogy igaz. János
Juhász Kató
#3. 2012. február 24. 10:16
Érdekel az ezoteria, ezért érdeklődéssel olvastam írásodat.
Balage
#2. 2012. február 24. 09:51
Jó kis tanulmány. Tetszett. Grat!
oldalak: 1 

Legolvasottabb cikkek