Döme Zsuzsa - HATVANON INNEN - nyolcadik rész

Vissza az eredeti cikkhez

oldalak: 2  1   |  előző »
Violet
#14. 2012. január 1. 18:29
Tetszett nagyon.
Döme Zsuzsa
#13. 2011. szeptember 12. 19:40
Köszönöm a hozzászólásaitokat.
alinka
#12. 2011. szeptember 8. 22:07
Akkor talán most éppen itt az ideje az első 60-on túli találkozó megszervezésének. Hihetetlenül jó ez az írás, mintha ott lettem volna... Az én találkozóm is pont ilyen volt, de a felére se emlékszem, ezért aztán hálásan köszönöm, hogy megírtad. Biztosan nem én vagyok az egyetlen aki azt gondolja, hogy "jé, tényleg, minden így történt". És biztosan mindenhol így is történt. Még, hogy nem vagyunk egyformák!!!
Nagyon várom a következő részt, egyre több mindent kapok vissza a múltamból és ez minden alkalommal új ajándékot jelent. Köszönöm.
Eliza Beth
#11. 2011. szeptember 3. 20:48
Dolgoztam, épp kimentem a mosdóba, csörög a telefonom. Jelentkezz, mert lefotóztak. Munkaidő végén átkapcsolom a másik telefonra, ott van pár sms. Aztán jött iwiw-üzenet, telefon, e-mail, de hogy még a Tollalon is! :-))))
Igen, felismertem magam, még a helyszínt is, sőt belegondolva a szituációt is... Láttam, hogy fotózott a nőszemély, de nem törődtem vele, a karneválon mindenki fotózik, bár nem mindenki profi géppel....
előzmény: Döme Zsuzsa hozzászólása, 2011. szeptember 2. 19:19
Mara
#10. 2011. szeptember 3. 17:59
Kedves Zsuzsa, írásodhoz gratulálok. Sajnos hozzá kell tennem, mi már tudjuk, ki nem lehet velünk. Szeretettel: Mara
dezsoili
#9. 2011. szeptember 2. 20:15
Az összes közül, talán ez a legkedvesebb rész... kimaradtam mindegyik iskolai találkozóból. Majd, ha lesznek továbbiak talán, nem is tudom... Sokan eltávoztak közülünk, írásodra elővettem egy régi fényképet és sorolni kezdtem, istenem, hiszen alig voltunk, s azok közül is már négyen odafentről néznek... Eltelt több, mint 30 év, akikkel együtt nőttem fel az igazi nagy csapat 35 éve köszönt el egymástól, s az utóbbi ballagásom óta sem találkoztam senkivel. de... talán eggyel, már nem is értem mi lett az emberekkel ennyi év után? Köszönöm az élményt, olyan rég eltemetett érzéseket ébresztettél fel, amik maguktól nem jöttek volna a felszínre. Írásodhoz ismételten gratulálok, nagy érdeklődéssel várom a folytatást, Ili.
agnes-senga
#8. 2011. szeptember 2. 19:43
A bankett volt ilyen csak kicsit fiatalabban, de tökéletes a hangulat, és mgismernénk még egymást ennyi év után? Jó volt olvasni írásod, nagyon tetszett. szeretettel agnes
Döme Zsuzsa
#7. 2011. szeptember 2. 19:19
S még érdekesebb lenne le is írni. Gondoltál-e már rá?
Felismerted magadat a lesifotón?
előzmény: Eliza Beth hozzászólása, 2011. szeptember 2. 18:56
Eliza Beth
#6. 2011. szeptember 2. 18:56
Iskolai osztálytalálkozóm még sosem volt, de amióta a cipőgyár megszűnt, minden évben szervezek találkozót a régi munkatársakkal. Tök jó összejönni, pletykálni, kivel mi történt...

Miket juttatsz eszünkbe, Zsuzsa!
Answer
#5. 2011. szeptember 2. 13:47
Tökéletes képek, öreg pedagógusról, osztálytalálkozóról, ezek hangulatáról. Hogy én mennyire hiányolom az ilyen összejöveteleket, de sajna nem szerveződnek. Mindegyik együvé tartozás régen volt már, és nincs aki felvállalja a megszervezést, mert a szétszórtság miatt iszonytos munka.
Nagyon jó volt Zsuzsa, élveztem!
Szeretettel: answer
oldalak: 2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek