Testünk, lelkünk, egyensúlyunk

Vissza az eredeti cikkhez

« következő  |  oldalak: 2  1 
Juhász Kató
#10. 2011. augusztus 28. 13:50
Elengedés segítése:
Minden zavaró körülményt kizárva vegyünk
tenyerünkbe egy fehér gyertyát /mérete nem számít/, s legalább 3 percig koncentráljunk arra a személyre, akit el akarunk engedni.
Köszönjük meg mindazt, amit kaptunk tőle és
erősítsük meg magunkban, hogy emlékét megőrizzük. Ezután gyújtsuk meg a gyertyát, és
hagyjuk elégni. Legjobb a hatás újhold, vagy telihold napján, de erős kötődés esetén többször kell ismételni. Mindaddig, míg lelki
fájdalmat már nem érzünk. Ekkor vagyunk nyitottak egy új, boldog kapcsolatra.
Juhász Kató
#9. 2011. augusztus 28. 13:38
Drága Emerencia!
Azért írtam erről a témáról, mert érzékelem, hogy
több nagyon tehetséges szerzőtársunk szenved
attól, hogy nem képes elszakadni a múlttól.
Szinte nekem is fáj a szenvedésük. Igen, a tűz a
megoldás, de a léleknek nem kell elégnie.
Szeretném tisztázni, hogy nem vagyok
boszorkány, vagy ilyesmi, de tapasztalataim azt
mutatják, hogy a gyertyák égetése segít enyhíteni a lélek terhein, főleg újhold, vagy telihold napján.
A következőkben leírom, hogyan.
előzmény: Emerencia hozzászólása, 2011. augusztus 28. 13:03
Emerencia
#8. 2011. augusztus 28. 13:03
Kedves Kató!

Érdeklődéssel olvastam a témád, és a hozzászólások igazságait is.

"Időnként életünkben is takarítást kell végezni, elszakadni a már csak szenvedést okozó emlékektől, csalódást okozó barátoktól, hogy új, működő kapcsolatok iránt nyitottak lehessünk. "

Olyan tartalmat hordoz ez a mondatod, hogy nyugodtan írhatom, felteszi az írásodra a pontot. Csak az a baj, hogy az efféle takarítás éget, mint a tűz. A tűz pörkölését éppen a lélek viseli a legnehezebben. Mindezek ellenére, igaz minden szavad, mert ahhoz, hogy gyógyuljon az égés sebe, előbb ki kell mászni a tűzből.

Köszönöm a kedves tanácsaidat.

Üdvözlettel: Emerencia
Juhász Kató
#7. 2011. augusztus 28. 11:10
Jánoskám, Te vagy a csoda! Erről a látásfejlesztő gyakorlatokról még nem volt tudomásom. Nagyon sok minden érdekel
Téged is, látom.
Az emberek fenntartással vannak az ezoteriával
szemben, pedig egy szál fehér gyertya elégetésével is csodákat lehet művelni, a hétköznapokban is csökkenti a bennünk felhalmozódott feszültségeket.
Természetesen, úgy elhelyezve a gyertyát, hogy a berendezés és a ház marad. Holnap újhold lesz. Ilyenkor érdemes magunkban megfogalmazni kívánságainkat, s gyújtani egy gyertyát.
előzmény: janos hozzászólása, 2011. augusztus 28. 10:36
Juhász Kató
#6. 2011. augusztus 28. 10:54
Answer, kedves, imádni való a humorod.
Bármit gondolunk erről a dologról...-írod.
Őszintén kíváncsi lennék arra, hogy konkrétan Te mit gondolsz?
Visszatérünk rá, jó?
előzmény: Answer hozzászólása, 2011. augusztus 28. 10:33
janos
#5. 2011. augusztus 28. 10:36
Egyetértek! Nagyon örülök neki, hogy közös érzésekkel fogadjuk az únivezum misztikus dolgait. Élvezem őket és amit csak ki lehet tanulmányozni én meg is teszem most például a 'Látás szemüveg nélkül' szemfejlesztő gyakorlatokkal foglalkozom ami tökéletesen működik.
Egy csoda.
Answer
#4. 2011. augusztus 28. 10:33
Kedves Katika!
Elolvastalak, és azonnal kiselejteztem fekete ruháimat, amelyek nincsenek...
Na, a viccet félretéve rendkívül érdekes amiről írsz.
Valóban, a test és a lélek kapcsolata nagyon fontos. Van régi már-már közhelynek tűnő mondás: "Ép testben, ép lélek".
Amit elénk tártál ennek a fordítottját mondja: ép lélekben, ép test, ami bizonyára igaz is, hiszen a lelki problémák komoly negatív testi tüneteket okoznak.
Bármit gondolunk erről a dologról, az utolsó előtti bekezdésben foglaltak mindenképp az egyén érdekeit szolgálják, ha betartjuk őket.
Szeretettel olvastalak!
Ölellek: answer
Juhász Kató
#3. 2011. augusztus 28. 09:50
Kedves János!
Köszönöm a kiegészítésedet, minden szavad
igaz.
Írásommal még azt szeretném érzékeltetni, hogy
testi és lelki szükségleteink kielégítése nélkülözhetetlen ahhoz, hogy boldog emberek lehessünk. Időnként életünkben is takarítást kell
végezni, elszakadni a már csak szenvedést okozó emlékektől, csalódást okozó barátoktól,
hogy új, működő kapcsolatok iránt nyitottak lehessünk.
janos
#2. 2011. augusztus 28. 09:32
Nagyon jól meg fogalmaztad a mondani valódat az auráról. Minden emberben meg van az aura látás képessége. Így tudja kiválasztani a magának megfelelő jó emberek társaságát.
A sötét színű aurával rendelkező személyeket kerülni kell. Fekete, barna, szürke ezek rossz emberek vagy nagyon betegek. Koncentrálással,egy fix pont folyamatos nézésével,ás meditálással ki lehet fejleszteni az aura látás minőségét.
Szeretettel, János
« következő  |  oldalak: 2  1 

Legolvasottabb cikkek