Testünk, lelkünk, egyensúlyunk

Vissza az eredeti cikkhez

oldalak: 2  1   |  előző »
janos
#20. 2011. augusztus 31. 09:46
Kedves Kató! Én csak ezt mondom neked: Azok a férjek és feleségek akik nem tudnak alkotni, irigyek a másságra, itt szeretném hangsúlyozni, hogy tiszteletem a kivételnek Ha véleményt kérdezel tőlük mindig lefogják ócsárolni a mi hozzáállásunkat. Ne törődj vele és ezt egy férfi mondja neked itt és most.
MINDEN LÉNYNEK EGYÉNILEG KELL MAJD ISTEN SZÍNE ELÉ ÁLLNIA, NEM FORMÁLHATUNK SENKIT! János
előzmény: Juhász Kató hozzászólása, 2011. augusztus 31. 08:24
Juhász Kató
#19. 2011. augusztus 31. 08:24
Ilikém!
Köszönöm, hogy olvastad, különösen azért,
mert úgy érzem, hasonló a lelkünk.
Lehet, hogy - mivel nem férfiaggyal írtam, -
a férfiak számára nem érthető. Abból
gondolom, hogy a férjem nagyon különös
következtetést vont le az írásomból.
előzmény: dezsoili hozzászólása, 2011. augusztus 30. 22:11
dezsoili
#18. 2011. augusztus 30. 22:11
Mostanában magam is sokat foglalkozom hasonló élményekkel, tézisekkel, a lélek rezdüléseinek aprócska, ám annál jelentősebb változásairól. A misztikum, a megfoghatatlan nagyon sok embert zavarba ejt. Csodás útmutatásodat, leírásodat, nagyon szépen köszönöm. nagy érdeklődéssel olvastam, s azt hiszem még ma este egyszer el is fogom, mert elsőre gyorsan át szoktam futni, majd másodjára már tüzetesebben pásztázza agyam. Gratulálok, Ili.
Juhász Kató
#17. 2011. augusztus 30. 18:38
Kedves Csaba!
Ne csodálkozz, hogy még nem sikerült eligazodnod az ezoteria világában.
Idősebb korban alakulnak ki az intuició iránti
készségek, főleg a természethez közel álló embereknél. Lényeg, hogy bárki, bármit elérhet, ha nagyon akarja, csak célját a gondolataiban
folyamatosan tudatosítani kell. A jó és rossz gondolat egyaránt életre kel, ezért a pozitív életszemlélet kialakítására kell törekedni.
előzmény: Bedő Csaba hozzászólása, 2011. augusztus 30. 14:35
Bedő Csaba
#16. 2011. augusztus 30. 14:35
Kedves Kató, nagyon érdekes ez az írás. Mindig is érdekelt ez a téma. Sok versemben meg is említem a lélek, Isten és az ember kapcsolatát és szerepét, de bevallom, ezekben a "földöntúli" dolgokban még nem sikerült eligazodnom. Rengeteg az érv és az ellentmondás is.
Az én mottóm egyenlőre: "Az igazság odaát van."

Minden szépet és jó egészséget kívánok!
Juhász Kató
#15. 2011. augusztus 29. 12:29
Kedves Balage!
Fiatalon az ember még mindent kibír.
előzmény: Balage hozzászólása, 2011. augusztus 29. 11:40
Balage
#14. 2011. augusztus 29. 11:40
Egyetemi bulinapok alatt (3-4, max 5 órás alvásokat követően) nálunk az a közmondás járta, hogy ép testben éphogy élek ;o)
janos
#13. 2011. augusztus 29. 10:14
Kedves Mara!
Nem tudom milyen könyvekből olvastál de megerősítem Kató hozászolását annyiban, hogy :
A sötét színek negativan hatnak szervezetünkre.
A férfiak hamarabbi elhalálozását is korlátozza, mert ők mindig sötét színekbe öltöznek általában. Ezért hamarabb elköltöznek egy másik dimenzióba. Fontos az élénk szivárvány színeinek használata.
Példa:A kék tiszta ég és a felhős változata milyen érzéseket ébreszt az emberben?
Juhász Kató
#12. 2011. augusztus 29. 08:01
Kedves Mara!
Ajánlom Neked dr. Tom J. Chalko ausztrál orvos kutatómunkája alapján a neten elérhető cikket.Ebben olvasható, hogy a borongós színű ruhák elnyelik a bioenergiát.
A hét csakra /gyökér, hasi, napfonat, szív, torok,
harmadik szem, korona/ meghatározott szerveink működéséért felelős. Légzési techikákkal, meditációval,meghatározott színekre való koncentrálással
erősíthető a csakrák működése.
előzmény: Mara hozzászólása, 2011. augusztus 29. 06:42
Mara
#11. 2011. augusztus 29. 06:42
Kedves Kató, ezzel a témával kapcsolatban olvastam könyveket, de sehol sem találkoztam a fekete ruha rossz hatásával, inkább a rossz kisugárzású dolgok és emberek hatásával. Azt is könnyű megtudni, melyik csakra nem működik. Persze, hogy érvényes mindkét tézis a lélekkel és a testtel kapcsolatban. Szeretettel olvastalak. Mara
oldalak: 2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek