Isteni sakkjátszma

Vissza az eredeti cikkhez

« következő  |  oldalak: 6  5  4  3  2  1   |  előző »
Balage
#45. 2011. augusztus 18. 14:29
Már rég beszéltünk az Isteni sakkról.
Szeretném megosztani veletek a véleményem. Sokan tudjátok, hogy imádom a horror-sci-fi vonalat, talán kevesebben fedeztétek fel, de a fantasy és a mese, az igazán jó fantasy és az igazán jó mese még az előbbi kettőt is felül tudja múlni az én ízlésvilágomban. Az egyik legjobb fantasynek a már ezer éve olvasott Jeffrey Stone Éj trilógiáját tartom/tartottam. A másik, a kb 10 évvel ezelőtt olvasott, Vavyan Fable mese-fantasy-je, az Álomhajsza. Harmadikként pedig befutott most Eliza Beth fenti könyve. A sorrend az általam történő elolvasás sorrendje. Míg az előbbiek mára már inkább egy-egy nagyon kellemes emlékként élnek bennem, s lehet, ha újraolvasnám, akkor sokkalta gagyibbnak találnám őket (főleg az Éj trilógiájától félnék), mint amilyennek egykoron éreztem, mindenesetre ebben a műfajban ők alkottak eddig olyat, amire bármikor szívesen visszaemlékszek. És Gyűrűk ura ide vagy oda, nekem akkor is ezek a könyvek a legek.
Úgyhogy köszi Eliza, hogy egy újabb elraktározandó könyvvel ajándékoztál meg minket! :D
Eliza Beth
#44. 2011. augusztus 5. 16:37
Pedig volt még hely az első asztalnál! Melinda és te is elfértetek volna.
Itt is köszönöm kedves szavaidat!
előzmény: Answer hozzászólása, 2011. augusztus 5. 15:59
Answer
#43. 2011. augusztus 5. 15:59
Elnézést, hogy csak most szólalok meg, bár az általam szeretett Elizát saját honlapján már köszöntöttem, sőt az eseményekről is írt nekem. De most itt is köszöntöm:
Drága Eliza, nagyon sok szeretettel gratulálok ismételten neked, öröm látnom a boldogságot az arcodon, maradjon ez így mindig!
Ami nagyszerű, hogy képeket is nézhetek most.
Nekem a fotókon látható személyek egy részének kiléte ugyanolyan talány, mint Katónak, aki engem vélt látni valakiben.
Legnagyobb sajnálatomra nem lehettem ott, most a képeket látva még jobban fáj a szívem. Állandóan abban reménykedem lesz olyan alkalom, amikor, ahol megismerhetem drága szerzőtársaimat, és ők is engem. El fog ez jönni.
Sziasztok: answer
Eliza Beth
#42. 2011. augusztus 4. 17:32
Tesztüzenet!
Eliza Beth
#41. 2011. augusztus 4. 16:03
Kerülgetjük egymást, én meg pont a te írásodtól jöttem, megnéztem a kommenteket, és erre itt van ez.... :-)))
Ugye, hogy nem vagyunk kegyetlenek? Picit sem! :-)))
Köszönöm a véleményedet!
előzmény: Nikki887 hozzászólása, 2011. augusztus 4. 16:01
Nikki887
#40. 2011. augusztus 4. 16:01
Szia Eliza! Amint ígértem, jöttem is tüstént, hogy elolvassam a művedet, vagyis inkább a könyved egy részletét, amihez ez úton szeretnél neked gratulálni. Mindig is csodáltam azokat az embereket, akik nem a média hátára felkapaszkodva, hanem saját erejükből, na meg persze tehetségüktől vezérelve alkotnak maradandót, könyv formájában. :) A kínzásra visszatérve, továbbá olvasva a soraidat, bizton állíthatom, hogy aminként én, úgy Te sem vagy kegyetlen és vérszomjas. :D Gratulálok még egyszer az izgalmas íráshoz. Üdv, Nikki!
Eliza Beth
#39. 2011. augusztus 2. 19:55
Tévedni emberi dolog - tartja a közmondás :-))
előzmény: Juhász Kató hozzászólása, 2011. augusztus 2. 16:10
Juhász Kató
#38. 2011. augusztus 2. 16:10
Kösz a fáradozásod,ezek szerint tévedtem.
előzmény: Eliza Beth hozzászólása, 2011. augusztus 2. 14:52
Eliza Beth
#37. 2011. augusztus 2. 14:56
Köszönöm, Emerencia, a magam és szűkebb hazám nevében is, kedves szavaidat. Örülök, hogy nem okoztunk csalódást! :-)
Igen, én is támogatom a találkozó ötletét, de ki szervezze meg?
előzmény: Emerencia hozzászólása, 2011. augusztus 1. 23:19
Eliza Beth
#36. 2011. augusztus 2. 14:52
Erre a képre gondolsz?
eliza-beth.hu/kepek2/tollal.hu/1.jpg
Balról Márkus álldogál egyedül, a másik két ifjú ember a Tollal "technikai háttere", a programozók...
A másik képen a kinézett úr Székács László fia, Answert legnagyobb sajnálatomra még én sem ismerem személyesen. :-)
előzmény: Juhász Kató hozzászólása, 2011. augusztus 1. 23:01
« következő  |  oldalak: 6  5  4  3  2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek