Segítség írások feltöltéséhez

Vissza az eredeti cikkhez

« következő  |  oldalak: 4  3  2  1   |  előző »
Eliza Beth
#24. 2013. május 29. 08:40
Szia, Béla!

A főszerkesztő tanulmányi szabadságon van a jövő hétig. A helyettese teszi, amit bír, én időnként kisegítő vagyok, de válaszolni remekül tudok.
Láttam adminfelületen az írásodat, de túl hosszú, az ilyet részletekben szokták feltenni. Azt ajánlom, oszd fel 3-4 részre, és küldd be újra, mert anélkül csak a szerkesztőség neve alatt tudják megjelentetni. Én még nem próbáltam darabolni, de lehet, hogy ha én csinálom, akkor meg az én nevem alatt jelenik meg. Ezt te sem, én sem akarjuk.
előzmény: nagybela hozzászólása, 2013. május 28. 22:22
nagybela
#23. 2013. május 28. 22:22
Szia!

Nagy Béla vagyok, feltöltöttem pár napja a Figyelmeztetés című írásomat. Érdeklődnék, hogy felkerül- e és ha igen mikor?
Eliza Beth
#22. 2013. február 7. 19:25
Erika! Írtam neked a Tollal.hu-találkozó alá írt megjegyzésedhez. Légy türelmes, fel fognak kerülni az írásaid, csak nem azonnal...
előzmény: Szente Erika hozzászólása, 2013. február 7. 19:16
Szente Erika
#21. 2013. február 7. 19:16
Kedves Balage!
Bocsánat amiért nem írtam oda a címüket.Pótolom:
1:Napforduló.
2.Harc a szerelemért.
Ezek nem kerültek fel.Kérlek segíts.
Köszönöm.
Szente Erika
#20. 2013. február 7. 18:39
Kedves Balage!
Ma délután raktam fel két verset.Képet is csatoltam.Azonban nem jelent meg a profilomban sem.Kérlek segíts.Versben is szeretném megosztani gondolataim és nagyon fontos számomra a véleményetek.Kérlek te is olvasd el.Köszönöm.
Szente Erika
#19. 2013. február 7. 14:35
Kedves Balage!
Töltöttem fel tegnap egy novellát.A címe:A harmadik titok.Nem jelent meg és ha rá kattintok a fülön akkor is csak az oldalt adja be a novellát nem lehet elolvasni.Másoké megjelent.Csatoltam képet hozzá.Légyszíves segíts.Szeretem ha elolvassák és véleményezik írásomat.Köszönöm.Szép napot.:D
Csilla
#18. 2012. május 25. 20:54
Kedves Szerkesztőség!
Pár órája töltöttem fel egy verset Pünkösd öröksége címmel, egy szót kifelejtettem, szeretném újból elküldeni, kérem, hogy a javított változatot tegyék közzé, ha lehetséges.
Köszönettel:
Csilla
Balage
#17. 2012. március 20. 10:04
Amúgy, ha bemész a profilodba a Lenyitás menüponton belül, akkor látni fogod, mely írásokat jelentettük meg eddig ;o)
Remélem, segítettem. Balázs
előzmény: Iliora hozzászólása, 2011. február 6. 16:14
Balage
#16. 2012. március 20. 10:03
Pedig felkerült, én anno még meg is véleményeztelek.
Itt a link:
tollal.hu/mu/kitartas-es-szeretet---eljen-a-szerelmesek-napja
előzmény: Iliora hozzászólása, 2011. február 6. 16:14
Iliora
#15. 2011. február 6. 16:14
Üdvözletem!

Töltöttem fel a Valentin napi pályázatra verset február 2-án .Kitartás és szeretet volt a címe ,de sehol sem látom.
« következő  |  oldalak: 4  3  2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek