Segítség írások feltöltéséhez

Vissza az eredeti cikkhez

oldalak: 4  3  2  1   |  előző »
markusdeak
#34. 2016. január 30. 22:16
Igen, javítom.
előzmény: Alkony hozzászólása, 2016. január 30. 18:34
Alkony
#33. 2016. január 30. 18:34
Sziasztok! A ma beküldött versem:
Tudom, hogy az erdőnek lelke van...
6.versszakában a lombkorona szóból kimaradt a
b betű . Ki lehetne javítani?

Üdvözlettel:Icus
Balage
#32. 2014. december 7. 14:54
Kedves Galolka!

Előfordulhat, hogy a címben, vagy a bevezető szövegben (lead-ben) olyan karaktereket szeretnél beszúrni, melyet nem fogad el a rendszer. A legáltalánosabbak: pontos vessző, idézőjel, külföldi írásjelek (&, ä, ß)...
Amennyiben ezek törlése után is probléma adódna, kérlek küld el az írást a szerkesztoseg@tollal.hu-ra, és megnézzük, mi lehet a probléma.

További szép napot!
Balage
előzmény: galolka hozzászólása, 2014. december 7. 14:27
galolka
#31. 2014. december 7. 14:27
Nem tudom a cikket elküldeni, mert azt írja, hogy "nem megengedett karakterek". Követtem a leírást is. Próbáltam word-ből beszúrni, úgy sem jó. Próbáltam sima szövegként is beszúrni, úgy meg nincs beszúrás gomb. Mi a baj? Eredetileg csak simán beírtam a textboxokba a szöveget, de nem engedi elküldeni...
Eliza Beth
#30. 2013. augusztus 18. 17:07
Örülök, hogy sikerült, már láttam is adminban, szombatra beteszem a mesenapra.
A leírás nem az én érdemem, ebben ártatlan vagyok. Balázs készítette még anno....
előzmény: sarahajnalka hozzászólása, 2013. augusztus 18. 16:57
sarahajnalka
#29. 2013. augusztus 18. 16:57
kedves Eliza- Beth, köszönöm a segítséged. Az Elfogadom a.... nem pipáltam ki, emiatt nem sikerült akkor a feltöltés. A te leírásod nagyon érthető, világos. Most sikerült. Üdvözöllek szeretettel, Hajnalka
Eliza Beth
#28. 2013. augusztus 18. 15:07
Kedves Hajnalka!
Nem sikerült feltöltened a mesét, nem látszik semmi. Próbáld meg újra!
Ha valami gondod van, ide írj be nyugodtan.
M.Simon Katalin
#27. 2013. augusztus 1. 14:42
Köszönöm szépen, Eliza Beth. A megjelenés körülményeiről nem tudtam semmit. Így most értem a késések okát.

További szép napot kívánok, Katalin
előzmény: Eliza Beth hozzászólása, 2013. augusztus 1. 12:19
Eliza Beth
#26. 2013. augusztus 1. 12:19
Kedves Katalin!
Nem kell aggódnod, csak igyekszünk minden írást megjelentetni, és senkit sem váratni túl sokáig. Mindezt úgy, hogy egy szerzőtől egy nap nem teszünk fel két írást. Napi 8-10 mű megjelentetése mellett néha beletelik pár napba, míg felkerül egy-egy írás.
Ha ott látod a profilodban, az annyit jelent, hogy valamelyik szerkesztő már foglalkozott vele, és beidőzítette. Az említett mű aug. 5-én fog kikerülni az oldalra. Onnantól él a linkje, addig viszont a főoldalra dob át.
Amit még a profilodban sem látsz a feltöltött műveid közül, az még adminfelületen várakozik. De megvan!
Talán észrevetted már, csak hétköznap teszünk ki új írásokat, szombat a meséké (ide kerülhetnek természetesen újak), vasárnap nosztalgiázunk, válogatunk a régi írásokból.
Remélem, sikerült megnyugtatnom. Szép napot!
előzmény: M.Simon Katalin hozzászólása, 2013. augusztus 1. 11:58
M.Simon Katalin
#25. 2013. augusztus 1. 11:58
Kedves Eliza Beth!

Én azt szeretném tudni, vajon mi történhetett, hogy a Színek és szavak című könyvem megjelent a Profil oldalamon, de a velük együtt feltöltött versek nem?
Üdvözlettel, M.Simon Katalin
oldalak: 4  3  2  1   |  előző »

Legolvasottabb cikkek